Skip to content

Dejte cigaretám sbohem


Kuřáků je hodně, a každý dává přednost něčemu jinému. Většina ale stále zůstává u běžných cigaret, i když mají k dispozici moderní zařízení, která dokážou normální cigarety plně nahradit. Někteří kuřáci se snaží přestat kouřit, protože jejich okolí nezvládá zápach, který cigarety produkují. Navíc kvůli silně zabarvenému tabáku cigaretový kouř celkem rychle zabarví jakékoliv oblečení, záclony, potahy a dokonce i pokožku kuřáka. Mnohé vášnivé kuřáky poznáte na první pohled podle zažloutlých prstů a žlutých zubů.

fialová cigareta

Přitom dnes existují novinky, které kuřákům dodají pocit z kouření, potřebnou dávku nikotinu a přitom tolik nezapáchají. Moderní elektronická cigareta https://www.e-cigo.cz/elektronicka-cigareta/ se kouří dost podobně, ale díky tomu že neobsahuje klasický sušený tabák, tak nic nebarví. Jednou z velkých výhod těchto zařízení je to, že jsou tolerovanější než normální cigarety. A to už je pořádný důvod k tomu je zkusit.

náplň liquid

Elektronických cigaret se prodává velké množství. Společné mají to, že se dají skvěle chytit do ruky. Můžete si vybrat z mnoha designů, a vybrat si můžete i z velkého množství tekutých náplní. Právě ty jsou nahřívané pomocí vestavěné baterie, a díky tomu můžete cigaretu kouřit. Elektronické cigarety jsou moderní způsob kouření, který je mnohem méně škodlivý než normální cigarety. I když zatím vědci nevydali jednohlasné stanovisko, velká část z nich věří tomu, že obsah náplně není tak škodlivý jako sušený tabák.

Nejspíš jste jako kuřáci někdy zažili jaké to je, když někomu vadí že si zapálíte třeba ve frontě. Mnoho nekuřáků nesnáší zápach a kouř z cigaret, protože logicky nechtějí být cítit po kouření, když nekouří. I z tohoto důvodu je dobré zkusit elektronickou cigaretu, a mít ji v záloze třeba pro případ, že půjdete někam, kde nebude možné kouřit. Elektronické cigarety jsou většinou tolerované i nekuřáky, proto se jich nebojte.