Skip to content

PC a výkon


Je logické, že je stále ještě mezi námi tolik lidí, kteří se třeba vůbec nevyznají v tom, jak by třeba měli udělat různé počítačové stránky nebo eshopy a nebo se třeba také nevyznají vůbec ve vývoji webových aplikací. V podstatě, abyste přiznala, tak pro mě je tohle také jedna taková veliká neznámá. I když kolikrát jsem si říkala, že bych chtěla absolvovat nějaký počítačový kurz, abych se také dozvěděla více informací o světě informatiky, tak na druhou stranu jsem si řekla, že to bude asi zbytečné. Protože mám zdravotní školu a celý život jsem chtěla pracovat ve zdravotnictví. Tak mi řekněte, na co by mi byl nějaký počítačový kurz, kdybych to potom třeba ani vůbec nevyužila?

Výkonný počítač.

A nyní vám něco řeknu. Ani nevíte, jak moc toho lituji, že jsem nešla alespoň na dva intenzivní počítačové kurzy. Protože jsem dostala opravdu tak perfektní nabídku na brigádu, kde bych se zabývala vývojem webových aplikací. Musím uznat, že vývoj aplikace a jejich cena je opravdu velice skvělá, protože takhle si člověk může také vydělat opravdu velké peníze. Vy nevíte, jak moc mě to naštvalo, protože jsem tuhle nabídku musela odmítnout. A nejhorší je potom taky na tom to, že právě partner potřeboval také udělat ke své práci vývoje aplikace, takže on byl potom z toho velice rozčarovaný, protože si na to musel najmout nějakou firmu.

Práce na PC.

Řekla jsem si, že kdybych právě na to měla aprobaci a měla bych znalosti, že bych tohle mohla udělat sama. Partner ale řekl, že naštěstí jsou různé webové stránky a profesionálové, kteří se v tomhle vyznají. Partner si našel profesionála, který se ve vývoji aplikací a jejich ceně opravdu vyzná a cena je právě opravdu úměrná kvalitě. Kvalita je opravdu na vysoké úrovni. A cena je zase nízká, takže tady opravdu nebylo co řešit, protože partner vzal služby tohoto profesionála. Vývoj aplikace a jejich cena se vždycky různí, záleží od toho, co zrovna potřebujete.