Skip to content

Sluchátka Airpods i s obalem na sjezdovce


Když si poslechnete recenze na Apple Airpods, budete zřejmě mile překvapeni, jaký výrobek se této firmě podařilo dovalit na trh. Jsou to bezdrátová sluchátka v cenové relaci několika tisíc korun, což je sice za sluchátka poměrně větší suma peněz, ale za tu cenu poskytují, jak se říká, hodně muziky.

sluchátka Airpods

Airpody, jak se jim lidově přezdívá, mohou potěšit k narozeninám nebo k Vánocům nejednoho milovníka dobré muziky, a když už jsme u té hudební produkce, mohli bychom vám doporučit něco z kanálů v retro stylu. Sluchátka jsou bezdrátová, to znamená pracují na principu rádiových vln, tedy podobně, jako Wi-Fi, měli byste to před nákupem vědět a také zvážit, zda chcete tuto technologii podporovat a využívat.

sluchátka a mobil iPhone

Retro diskotéka na lyžích

Airpody dovedou potlačit okolní zvuk, a tak vám jistě nebude proti mysli vzít je s sebou třeba na sjezdovku. Tam byste také s drátovými sluchátky asi příliš neuspěli, a už vůbec ne s těmi klasickými ušníky, co se vám nevejdou pod lyžařskou přilbu. Poslech hudby k lyžování patří, ale ne vždy máte náladu poslouchat to, co vám někdo vybírá z rozhlasových vln a pouští dole pod sjezdovkou z tamního reproduktoru, proto se mohou hodit vlastní sluchátka, a pokud preferujete retro styl, může se vám tu hodit repertoár od Madonny, George Michaela, Bananaramy, Bon Jovi, Michaela Oldfielda, A-HA, anebo třeba od krále českého popu Karla Gotta.

Obal na sluchátka

Poměrně drahá sluchátka by se neměla válet jen tak někde v kapse nebo v batohu či v tašce, budete na ně potřebovat vhodný futrál. Může to být například obal na Airpods ve žluté či modré barvě, abyste sluchátka měli dobře na očích a nepřehlédli je. Stylový obal by mohl být i růžový, bílý, a dokonce zlatavý. Některá pouzdra jsou vybavena praktickou karabinkou, což oceníte zejména při sportování, a to nejen na lyžích, ale i v létě při cyklistice nebo pěší túře v horském terénu.