Skip to content

Upravený muž


Jistě, každý na to máme jiný názor. Pokud ovšem dlouhé vlasy a vousy do pasu vyjadřují názor, nedá se nic dělat. I když v dnešní době…

jako děti jsme chodili k holiči. V dospělosti také, jen naše ženy, matky a například sestřenice šly ke kadeřníkovi. Ovšem také ne všechny. Hodně jich chodilo na pánské oddělení, což mne iritovalo již jako malého. Nevadilo mi ani tak, že každá nakrátko ostříhaná ženská vypadá jako chlap, což je hnusné, ale vadilo mi to, že zdržuje. My jim také nechodíme na gynekologii, tak co otravují na pánském, že ano. V současnosti je mi to už úplně jedno. Člověk s léty názory mění. Je to u každého.

u barbera

V současné době se nechodí k holiči, ale k barberovi, nebo do barbershopu. Když jsem se s tím setkal poprvé, protože již mám špatný zrak, tak jsem to četl jako navštivte barbara. Což jsem chtěl vidět, neb jsem myslel, že uvidím někoho jako barbar Conan. Nu, byl jsem potom zklamán.

V každém případě nutno říci, že chce-li mladý muž v dnešní době nějak vypadat, tak se bez tohoto človíčka neobejde. Tihle lidé totiž umí věci, o kterých se nám kdysi ani nesnilo. I dnes na to jen a jen zíráme.

u barbera

Musíme si však přiznat, že těchto služeb v současnosti není zase tak moc. Dalo by se říci, že chybí. Přesto je zde jedna, na kterou se můžete podívat. Takže si klikněte na O nás thecrownbarbershop. Toto kliknutí vás přenese doslova do jiného světa. Dočtete se zde o dvou kamarádech, kteří spolu rozjeli podnikání a také zde naleznete adresy všech jejich provozoven. Mimo to zde naleznete také otvírací doby a základní věc, totiž ceník jednotlivých „operací“. Ale ještě spoustu dalšího čtení, takže neváhejte a zatím se jenom podívejte. Udělejte si kafíčko a už můžete přemýšlet nad dobou, kdy si zajdete a do které provozovny. A abyste nemuseli čekat, můžete se přímo na tomto webu ihned objednat.