Skip to content

Bez přepravek by to bylo těžké.


Přepravky a jejich využití. Proč se v dnešní době tak používají a jaký mají smysl. Je to naprosto jednoduché, plastové euro přepravky https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/euro-pepravky jsou jedny z nejvíce využívaných a to skoro všude. Můžete je vidět v mnoha podobách a variacích. Mohou se barevně lišit, aby byl lepší přehled ve skladech, kde se díky nim uskladňují různé věci. Ať už zvolíte šedo zelenou nebo šedo modrou variaci obě vám skvěle poslouží. Ovšem neliší se jen barevným vzorem, ale i samotným provedením. Ve většině přepravek je spodní dno ventilované a stejně tak mohou být strany přepravek ventilované. Můžete mít přepravky plné, které nejsou otevřené nebo pak děrované, které zajistí dostatečné větrání.

euro přepravky

Dále mohou mít víko, které bednu uzavře nebo bez víka. S otevřenými nebo uzavřenými rukojeťmi. Výběr je vážně veliký. Hlavním využitím je potravinový průmysl, ale ne jen ten, můžete se s nimi setkat i automobilové a průmyslové výroby. Jen si představte kdyby tyto přepravky nebyli. Bylo by velmi těžké nahradit. Můžete vyzkoušet kartonové bedny nebo dřevěné, ale žádné nebudou jako plastové. Jsou zcela recyklovatelné a omyvatelné. Nemusíte se bát, že byste z bedny nedostaly flek z motorového oleje nebo z prasklé sklenice medu. Obě varianty jednoduše umyjete pod tekoucí vodou. To z jiného materiály rozhodně nedostanete a tak zaniká jeho dlouhodobé využití.

euro přepravky

Kartonové bedny někdy slouží jen na jedno použití, zatím co plastové vám poslouží několik let a můžete do nich uschovat i těžký materiál. Jsou na váhu uzpůsobeny. Jak už jsme se zmínili, vidět je můžete hlavně v obchodních domech, kde se v nich převáží ovoce a zelenina, ale také čerstvé maso od řezníka. Nebo vakuované již naporcované maso a uzeniny. Stejně tak je můžete vidět ve skladištích pro uložení materiálu a jakéhokoliv předmětu.