Skip to content

Co si postavit


Jestli se chystáte stavět dům, určitě přemýšlíte jestli pro vás bude lepší cesta opravy staršího domu a nebo výstavby nového moderního domu. Oboje má svoje klady i zápory, ale pokud jde o administrativní zátěž, je většinou jednodušší postavit dům nový. V tomto případě je ale nutné počítat zase s tím, že budete muset sehnat stavební pozemek, a vzhledem. Tomu že poslední roky stavěl každý kdo chtěl a mohl, už jich k dispozici moc není. Největší zájem o lukrativní pozemky v okolí větších měst, a to logicky díky občanské vybavenosti. Při výběru pozemku musíte vzít v potaz spoustu věcí, jako je právě vzdálenost od zaměstnání, školy, obchodů a zábavy. Také je potřeba myslet na to zda je pozemek napojený na sítě, případně jak daleko od něj jsou sítě k dispozici. Rovněž musíte zvážit typ pozemku, protože svažitý pozemek vám umožní postavit jedině svažitý dům, a to je ta nejdražší možná varianta.

nová dřevostavba

Jakmile máte pozemek, určitě přemýšlíte nad tím, že by se vám možná líbila spolupráce s firmou, která nabízí montované domy bungalov. My jsme jednou z nich a nabízíme vám několik typových projektů, které jsme pro svoje klienty připravili. Můžete si vybrat moderní patrové i přízemní domy, které dodáváme kompletně na klíč. To znamená, že si vyberete projekt který se vám líbí a my vám ho postavíme. Klientům předáváme dokončené domy, které jsou připraveny k nastěhování.

klíče k domu

Proč si vybrat nás?
Staveních firem v posledních letech vyrostlo jako hub po dešti, a tak je těžké si vybrat firmu, která skutečně splní co čekáte. U nás máte jistotu, že vám postavíme vybraný dům v dohodnutém termínu. Stavíme nejen zděné domy, ale i montované dřevostavby, které si vybírají zejména lidé, kteří potřebují bydlet opravdu rychle. I vám může postavit dům vašich snů, stačí si prohlédnout už předané domy a budete mít jasno.