Skip to content

Jak probíhá rezervace


Vybité baterky a žádná energie? To se často stává u párů, které mají většinou děti a na sebe už jim pomalu nezbývá čas. Někteří rodiče si neuvědomují, že i když jsou rodiči, tak mají občas právo na to být spolu jenom sami dva. To je ale docela lehká věc, pokud mají babičky, které rády hlídají. Pokud s nimi ale nejsou v kontaktu anebo bydlí třeba 200 kilometrů od nich, tak už to tak jednoduché není. S tou druhou možností jim nezbývá nic jiného než si třeba najít chůvu, která by jim děti pohlídala. Sama za sebe ze své vlastní zkušenosti ale můžu říct, že je fakt důležité si s partnerem občas udělat den jen sami pro sebe. Ono se to nezdá, ale když jste jenom v zápřahu a máte děti, ale nemáte ani chvíli čas na sebe, tak se to může projevit na vašem vztahu a v některých případech dost výrazným způsobem.

hotel

Pobyt někde na nádherném místě s polopenzí (snídaně, večeře, oběd) – stačí pobyt klidně jenom na tři, čtyři dny, kdy budete spolu, užívat si nějakého krásného výletu i s polopenzí, kde bude zahrnutá večeře, snídaně i oběd. Užijete si to a načerpáte nové síly a dobije vám to baterky zase na delší dobu a potom se klidně zase můžete věnovat dětem, až přijedete. Wellness – wellness je úžasný. Já už jsem na něm párkrát byla a můžu vám říct, že je to jedna z věcí, které mě totálně dokázaly vzpružit a dát tolik energie, že jsem z ní čerpala minimálně na půl roku.

room

A to mi věřte, že taková procedura za to stojí. Vířivka – voda vás krásně masíruje a příjemně vám stéká po těle a vy si to doslova užíváte. Ani není divu. Do vířivky se chodí proto, aby se relaxovalo a odpočívalo. Některé zařízení vám k pobytu ve vířivce dají ještě k ní vodu s citronem a mísu s ovocem, případně šampaňské a vy si tak můžete vychutnávat pobyty, které jste si zarezervovali přes rezervační systém online. Tak si to užijte.