Skip to content

Nové mikiny

Myslím si, že každý podnikatel anebo každá firma by si také přála hlavně to, aby ji měli zákazníci rádi a aby také mysleli hlavně na to, že jsou různé firmy, které se zajímají také o lidi a také hlavně o děti. Já si myslím, že když jsou firmy, které dělají třeba například oblečení, tak by také bylo samozřejmě nejlepší, aby si udělali vlastní reklamní mikiny. Mohou to být také reklamní mikiny s potiskem anebo také bez potisků, ale opravdu nejlepší by bylo, kdyby právě na reklamní mikině byl nějaký název firmy anebo stačí i logo. Vzpomínám si, když mi přítel podnikal a prodával brýle. Nejenomže dělal také reklamní brýle, ale měl také několik reklamních mikin, kam právě dával obrázky svých výrobků anebo tam také měl své logo a jméno.

Mikina s reklamou.

Také by nebylo od věci, kdyby si nějaký podnikatel dal na reklamní mikiny třeba například i svůj kontakt na sebe. Nemusí to být přímo adresa nebo email, ale opravdu nejlepší by bylo, kdyby si podnikatel na reklamní mikinu dal své telefonní číslo. Já sama osobně si myslím, že právě telefonní číslo je opravdu nejlepší způsob komunikace a také jak se co nejrychleji spojit s někým, s kým chcete mluvit. Například reklamní mikiny také slouží hlavně proto, že lidé je nosí, když je chladné počasí. A co jiného by na sebe lidé vzali v chladném počasí, než právě nějakou mikinu? Samozřejmě, že to nemusí být obyčejná reklama z obchodu, kde jsou různé značky anebo právě obrázky.

Mikiny jsou kvalitní.

Člověk si také může vzít reklamní mikinu, kterou třeba vyrobil jeho příbuzný. A je logické, že když jeden člověk v rodině podniká, tak ostatní rodina mu také bude chtít dělat reklamu. Takže by nebylo od věci, kdyby třeba celá rodina nosila nějakou reklamní mikinu, která by právě reprezentovala jeho firmu. Já sama jsem si vždycky řekla, že kdybych já podnikala, tak mě osobně by velice potěšilo, kdyby třeba i členové mojí rodiny, kteří bydlí s námi anebo i ne, kdyby nosili právě mou reklamní mikinu a nebo jiné reklamní věci. Samozřejmě, že i reklamní letáky se vždycky hodí, protože jsou kvalitní a můžete je dát kdykoliv a komukoliv schránky. Ale když je nějaká venkovní veliká akce, tak samozřejmě reklamní mikiny se budou vždycky hodit.