Skip to content

Čepice s potiskem jako symbol vodácké akce

Vodáci bývají lidé s velkým zájmem o přírodu a také o recesi, dovedou si na sebe vzít maškarní oblečení a trička s potiskem s vodáckou tematikou, jen aby se odlišili od ostatních lidí, co se prochází podél řeky na břehu. Sledovat vodáky je někdy docela zábavné, protože tu objevíte skupinky nadšenců, co mají na sobě nápisy a potisk, který charakterizuje jejich příslušnost, takže například zjistíte, že se tu plaví jezdecký oddíl z okresu Praha – západ, zaměstnanci z jedné stěhovací firmy z Pardubic anebo rodinná farma z Pelhřimova, co dodává na trh jablka v prvotřídní kvalitě.

vodáci na řece

Touha odlišit se od ostatních je vlastní nám všem, a vodáci to dovedou přímo mistrovsky. Využívají k tomu nejen triček s potiskem, ale i jiných částí oděvů. Skvělou volbou bývají také čepice s potiskem https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-textil/cepice-ksiltovky-a-klobouky/cepice/.

Čepice typu kšiltovek mají jednu zásadní výhodu – mívají univerzální velikost a jsou určené pro muže i ženy, takže stačí prostě jen koupit čepici, mimochodem jen za pár desítek korun, a nechat na ni vytisknout to, co si přejete. Kšiltovka se na vodě užije za každého počasí, za drobného deště funguje podobně, jako pláštěnka, a v průběhu slunečného dne chrání kšiltem obličej a hlavně oči před slunečními paprsky.

dívka v čepici

Kšiltovka je také skvělý módní doplněk, jen si představte, že se procházíte kempem třeba v Rožmberku nad Vltavou, na sobě máte jen plavky a kšiltovku a na ní nápis a vaše logo, takže každý ihned ví, že patříte k těm, co vzadu právě staví stany, a přijeli sem z Mladé Boleslavi. Kšiltovky se vyrábí v mnoha krásných pastelových barvách, takže i barva dokáže oslovit nejen vás, ale každého, koho na vodácké výpravě potkáte. Barvy čepic můžete volit v jedné barvě pro muže a v jiné pro ženy, nebo každému rozdáte náhodně odlišnou barvu čepice, anebo o barvách rozhodne anketa, v níž si každý předem určí, jakou barvu čepice by chtěl sám pro sebe.