Skip to content

Pohodlí na vozíku


Myslíte si, že když lidé sedí a jezdí na invalidním vozíku, že jasně cítí skvěle, ale že už nepotřebují žádné další pohodlí? Pokud si dáme myslíte, tak jste samozřejmě na omylu. Já znám dva lidi, kteří také mají invalidní vozík a musí na něm být už do konce života. Měli nějaký úraz, a tak bohužel už nemohou normálně chodit nemohou normálně fungovat, a tak musí být připoutáni na invalidní vozík. Ale oba dva lidi, kteří sedí právě na invalidním vozíku, tak mi oba dva řekli, že prý nemají úplně pohodlné invalidní vozíky, že prý také chtějí nějaké kvalitní podsedáky do invalidního vozíku, abych se přiznala, tak já s tímhle nemám vůbec žádný problém.

Pohodlí v ve vozíku je zásadní.

Protože osm let jsem pracovala v senior centru a tam také klienti si stěžovali, že některé invalidní vozíky jsou opravdu hodně nepohodlné. A všichni víme, že když je něco nepohodlného, když se seti opravdu nepohodlně, tak to potom na komfortu člověka vůbec nepřidá. A pokud člověk se necítí vůbec komfortně, tak to potom také dopadá tak, že může být nevrlý a také vzteklý a potom nakonec také zlý. Proto si myslím, že by lidé hlavně měli být v takové kondici a v takovém rozpoložení, aby se cítili opravdu skvěle a aby jim všechno vyhovovalo. Na internetu seženete opravdu kvalitní podsedáky do invalidního vozíku. Myslím si, že si určitě vyberete třeba ne jeden, ale i více podsedáků do invalidního vozíku.

Vozíčky jsou i barevné.

Podsedáky do invalidního vozíku nejsou vůbec drahé, stačí se podívat na různé webové stránky a třeba také porovnat ceny. Pokud třeba budete sedět na invalidním vozíku bez podsedáků do invalidního vozíku, tak potom také můžete mít velice bolestivé otlaky. Otlaky opravdu hodně bolí. Já jsem také jezdila na kole, bylo to nové kolo a sedátko mě tak tlačilo, že jsem asi za hodinu měla takové otlačeniny na hýždích, že se to nedalo vydržet a hojilo se to asi tři nebo více dní.