Skip to content

Připravte partnera na sex tak, jako nikdy

Pryč s bůčkem a sklenicí piva – máte-li svého partnera opravdu ráda, budete se snažit servírovat mu zdravější pokrmy s patřičným zdůvodněním. Inspiraci hledejte v prodejnách zdravé výživy a vegetariánských restauracích.

dívčí tvář

Nechte jej vyspat – muži nejsou roboti na dálkové ovládání, kteří přiskočí na povel, stáhnou kalhoty a udělají vám dobře. Nejvíce konfliktů v tomto směru probíhá zejména večer, kdy sice máte volno, ale jste unavení z práce, vystresovaní z náročného dne, a ještě se nutíte do sexuálního dobrodružství. Používejte zdravý selský rozum – večer si dopřejte dobrou večeři, osprchujte se a zalehněte klidně po osmé hodině, abyste byli prospalí a vzbudili se ráno i bez budíku. Ranní sex bývá nejkrásnější, protože mimo jiné mají muži v těle i více testosteronu, a nepotřebujete k tomu ani Viagru bez předpisu.

Buďte jeho oporou – muž vás bude milovat psychicky i fyzicky jen tehdy, pokud se mu otevřete a projevíte svou lásku a náklonnost svým opravdovým citem. Jakékoli hrané projevy sympatií nebo vychvalování jeho vlastností s cílem dosáhnout svého každý prokoukne, a zjistí, že namísto upřímnosti vám jde jen o váš sobecký cíl. Jestliže budete svému muži oporou, bude pak on oporou i vám, a snáze překonáte různé vztahové těžkosti. Vaše opora se nejvíc projeví zejména v posteli, kde si vyjdete vstříc tak, abyste oba prožili rozkoš a slast z orgastického vyvrcholení.

dívka s květinami

Povzbuzujte jej – když se erekci nedaří, nejhorší, co můžete udělat, je ještě jej ponížit svými uštěpačnými poznámkami. Buďte velkorysá a pomáhejte, nikoli ponižujte. Pomoc spočívá třeba v tom, že budete mít v záloze Ženšen, který podporuje tvorbu testosteronu, což je mnohem lepší volba, než Viagra bez předpisu. Ženšenem nic neriskujete a navíc posilujete organismus v odolnosti vůči stresu, který také bývá jednou z primárních příčin problémů s erekcí.

Namasírujte jej – partneři by měli mezi sebou provádět častěji různé masáže. Nežli civět pasivně na TV nebo sledovat spoustu nesmyslů na sociálních sítích, položte si partnera na postel, posaďte se na něj rozkročmo a začněte s masáží bederní páteře, ramen, lýtek a zejména chodidel. Tam je také nejvíce nervových vláken, která uvolňují celé tělo a potlačují deprese a reakce na každodenní stres.