Skip to content

Prodáváme kvalitní kožené kabelky!

Každá mladá dívka nebo už dospělá žena má vždy mít po ruce nějakou hezkou a elegantní kabelku. Existují různé druhy kabelek například podle jejich velikosti. Tak třeba největší látková kabelka, kterou já mám opravdu hrozně moc ráda a dost ji unosím se hodí někam na koupaliště nebo i na výlet. Nicméně tyto kabelky nejsou moc kvalitní a velice snadno se dokáže poškodit. Menší třeba kožené kabelky toho vydrží už mnohem víc. Já mám třeba růžovou kabelku, která má dvě větší kapsy a uprostřed malou kapsičku na zip. Ta se dá dát přes rameno, ale spíše se nosí v ruce. Do ní se vám vejde například peněženka, kapesníky, mobilní telefon, takové ty základní věci které potřebujete a třeba nějaký menší nákup jako třeba houska, koláč atd.

kožená kabelka

Nejmenší kabelky jsou buď také přes rameno které se hodí třeba na nošení do města a nebo elegantní se zářícíma stříbrnýma či černými filtry které se nosí většinou třeba na nějaké společenské události jako třeba na svatby, plesy, koncerty aj. Do těchto kabelek se vejdou jen ty nejdůležitější věci jako je telefon, kapesníčky a třeba nějaká ta kosmetika. Velice důležitá je ale kvalita kabelky, aby něco vydržela a po krátké době se vám ihned nezničila. Internetová stránka, která se jmenuje – Nová kabelka nabízí velmi odolné a kvalitní kabelky na mnoho let https://www.zeleneslevy.cz/kvalitni-kabelka-na-mnoho-let/ vyrobené z pravé poctivé kůže.

kabelka bílá

Vlastně téměř všechny kabelky, které najdete na internetové stránce v odkaze zde pod článkem jsou vyrobené z kůže, takže jsou velmi odolné! Na výběr máte mezi velkou škálou barev. A to mezi barvou žlutou, černou, červenou, bílou, oranžovou, hnědou, šedivou. Nabízíme kabelky různých velikostí kabelky přes rameno, nebo vypadající spíš jako menší brašny. Například velmi krásná kabelka je kabelka Laureta Florita VI. která má květinový vzor je velice hezká, je nositelná do ruky a uzavíratelná na patentek, který můžete dokonce uzamknout zámečkem. Ostatní kabelky najdete na naších internetových stránkách.