Skip to content

Úklid panelových domů.


Jestli jste nikdy nežili v panelovém domě, tak jste to nikdy nemohli zažít. Věčné boje s úklidem. Ačkoliv máte na každý týden jednu rodinu, která by se měla postarat o úklid společných místností, které sdílíte s ostatními lidmi, kteří v panelovém domě bydlí. Ovšem ne každý úklid vypadá jako úklid. Společnými prostory se většinou myslí pouze vchod, kudy se do bytového domu přichází, ať už má nějaké schodiště před dveřmi nebo ne, ty jsou do tohoto úklidu počítány taky. Dále výtah, prostory ve sklepech, kde může být místo na sušení prádla, takzvaná sušárna nebo prostory pro uskladnění kol, kočárků. Všechny tyto prostory pod úklid patří ovšem toto je pouze úklid hlavní pak jsou ještě úklidy, které si každé patro provádí samo.

úklid paneláků

Týká se to chodby, na které máte vlastní byt a schodiště směrem dolů až k dalšímu nižšímu patru. V úklidu je i balkón na mezipatře. Říkáte si, že to není nic složitého, to ovšem není, ale někteří lidé nejsou schopni svou práci udělat a to pořádně. Někteří jsou na úklid staří a nemají tolik sil, aby uklízeli schody, natož je sešly a jiní jsou zase mladí a uklízení je nebaví. V takových situacích máme jednoduché řešení, které vyřeší všechny úklidy, ať už se bude jednat o hlavní nebo ten menší ve vašem patře.

úklid paneláků

Na společné schůzi bytového domu navrhněte, aby se pořídila na úklid paneláku modryzralok firma. Jsou specializované firmy, které se právě úklidem panelových domů živý. Budete tak mít jistotu, že panelový dům bude čistý a vy se tak nemusíte stresovat s nálady sousedů. Úklidové firmy se postarají o celkový a pravidelný úklid, který bude vždy odvedený. Jen stačí najít tu správnou firmu, která klade na svou práci velký důraz. Abyste nevyhazovali peníze z okna, jak se říká. Přece jenom se vám tak zvýší náklady do společného fondu na úklidovou firmu. Dobře vybírejte.