Skip to content

Pěstování zeleniny s nízkými náklady


Pořídit si zahradní skleník není skutečně složité. V současné době se s nabídkou skleníků setkáte poměrně často, ovšem jak je známo, tak není skleník jako skleník. Pokud chcete, aby vám dlouho sloužil, poté bezpochyby vsaďte na jistotu a obraťte se na českého výrobce zahradních skleníků Ekogarden. Ve skleníku si pak můžete při nízkých nákladech vypěstovat podle vlastní chutě zeleninu, ale rovněž i bylinky a další rostlinky. Rozhodně se vyhnete velkým frontám, nekvalitní zelenině, která obsahuje další nežádoucí látky. Také bezpochyby si zamilujete tu chuť čerstvé zeleniny, kterou si můžete kdykoliv utrhnout.

ekogarden

Zahradní skleníky od českého výrobce

Skleníky si můžete sestavit podle vlastního přání na míru. Existuje mnoho různých variant, ale také tvarů a délek. Pokud preferujete barevné kombinace, ani to není žádný problém, váš skleník může získat jakoukoliv barvu. Lakování se provádí posléze na zakázku. Stejně tak si lze domluvit další různé doplňky, které se skvěle hodí pro tuto zahradnickou činnost. Vybrat si rovněž můžete i jakou výplň byste chtěli mít. Zahradní skleníky Ekogarden jsou z polykarbonátu tloušťky 6 mmnebo skla Helios o síle 4 mm. Skvělá je dále velmi odolná pozinkovaná konstrukce. Samozřejmě nechybí profesionální poradenství, tudíž si lze bezpochyby sestavit skleník podle potřeby.

skleník ze skla

Další výhody

Překvapí vás velmi snadná montáž, který spočívá v zasklívání bez tmelu, v ceně máte k dispozici gumu lemovku, čímž skvěle zabezpečíte dveře, okna a střechu. Všechny zahradní skleníky od tohoto výrobce se dají o 0,5 m prodlužovat nebo i opačně zkrátit, pokud byste chtěli skleník přemístit na jiné místo. V ceně máte rovněž kotvící materiál, který je vysoce odolný vůči korozi a spojovací materiál, který vás také nezklame svojí trvanlivostí. Tak teď jen zbývá si vybrat ten pravý a můžete plánovat, co si v něm dobrého vypěstujete.