Skip to content

Životní styl svobodných lidí

Jste právě šťastně zadaní anebo si žijete život single? Ať je to tak, či tak oboje takzvané stavy mají svoje výhody i nevýhody. A pro každého z nás to přináší různá pozitiva, ale i samozřejmě negativa. Když jste zadaní tak máte jistotu, že vždycky na všecko budete dva. A to znamená se taktéž o všechno dělit. Ale jak o starosti a strasti se musíte také dělit o svoje radosti a úspěchy. Máte se vždy komu svěřit a vždy se máte ke komu přitulit. A když máte to štěstí a najdete svého životního partnera, vyhnete se různým schůzkám s neznámými muži a vyhnete se několika případným zklamáním ke kterým by mohlo dojít.

muž na mostě

A nakonec také spíte jen s jedním partnerem, který je i vám věrný. Samozřejmě, že realita může být jiná, a i zadaní lidé mohou být podváděni a klamáni. Ale vztah s sebou nese takovou jistotu a bezpečí. A naproti tomu tu je životní styl svobodných lidí. A ten s sebou nese také spoustu úskalí. V minulosti si naši rodiče byli nuceni hledat partnery a zakládat rodiny velmi brzo. Jednalo se především okolo 20 až 25 roku života. A kdo se do tohoto určeného měřítka nevešel byl prostě vyvrhel společnosti. Ale doba se změnila a v těchto věcech je o mnoho více tolerantní. A tím pádem být single dnes již není takový problém. A je na single lidi nahlíženo o hodně více benevolentněji než kdysi.

vztah

A v mnoha filmech můžeme vidět, jak si single lidé bez zábran užívají. Ale z dlouhodobého hlediska to již taková legrace určitě není. Single lidé jsou většinou velmi zaměstnaní a jsou úspěšní v tom co dělají. A tak jim na vážný vztah anebo na zakládání rodiny prostě již nezbývá čas. A často tvrdí, že mají ještě čas. Ale je to tak docela pravda? Kolik žen je schopné ještě po 35 roku života počít dítě a založit rodinu? Ženské hodiny tikají neúprosně a snad po 35 roku tikají ještě rychleji. Když se rozhodnete být single nemusíte se nikomu zodpovídat kam jdete anebo kdy se vrátíte. Nemusíte nikomu vařit, nakupovat anebo po něm uklízet. Všechno zůstane čistě na vás. A máte možnost flirtovat s kým chcete a zažívat sex na jednu noc podle libosti. Je na vás, jaký způsob života budete preferovat a to i do budoucnosti.